No show fee: wat gaan we ermee doen?

Misschien annuleer je altijd netjes, misschien betaal je je helemaal scheel aan no show fees. Hoe dan ook: dit gaan we ermee doen!

Waarom de no show fee?

Niet iedereen die reserveert komt daadwerkelijk opdagen. Dat is jammer, vooral omdat een andere USC’er graag gebruik had gemaakt van die gereserveerde plek. Met deze no show fee hopen we een zetje te geven om toch op tijd te annuleren.

Hoe werkt de no show fee?

Gereserveerd, maar kun je toch niet? Maak plek voor een ander!

  • Annuleer tot maximaal een uur voor de start van je reservering.
  • Annuleer je niet (op tijd)? Dan riskeer je een no show fee van €3,-.
  • Het kan natuurlijk een keer gebeuren dat je vergeet te annuleren. Daarom doen we bij de eerste keer lief waarschuwen.
  • Ben je binnen 3 maanden een volgende keer niet aanwezig terwijl je wel hebt gereserveerd? Dan volgt de no show fee.
  • Betaal je de no show fee niet? Dat mag ook, maar dan kun je 2 weken niet reserveren – en dus niet sporten.

Wat gaan we doen met de no show fee?

We willen de no show fee graag investeren in een mooi sportdoel.

Buitenverlichting Universum

In de komende jaren verhuizen de beachvolleybalvelden naar de zijkant van het gebouw, naast het boulderblok en het calisthenicspark. Daar zal een levendig sportparkje ontstaan waar overdag én ’s avonds volop gesport kan worden tot sluitingstijd. En juist in die avonden willen we zorgen voor voldoende verlichting – niet alleen om het sporten mogelijk te maken, maar ook om de sociale veiligheid te vergroten. Daarom gaan we jouw no show fees investeren in buitenverlichting rondom dit nieuwe sportpark bij Universum. Zo zorgen we ervoor dat jij en andere sporters in een prettige en veilige omgeving kunnen blijven bewegen – van zonsopgang tot ver na zonsondergang!

Waar de no show fee eerder voor gebruikt is

Sinds kort staat er een calisthenics park voor de deur bij sportcentrum Universum. Dit hebben we kunnen realiseren met behulp van de no show fees!

USC calisthenics outdoor

Overige fondsen calisthenicspark

Met alleen de inkomsten uit de no show fee zou het wel erg lang hebben geduurd voor we deze outdoor sportfaciliteiten zouden hebben. Daarom zijn we heel dankbaar voor de bijdragen vanuit het Amsterdams Universiteitsfonds en Matrix Innovation Center. Ook de donaties van leden in coronatijd zijn ingezet voor de financiering van dit calisthenicspark.